Poznajmy się

Nazywam się Kaśka i  zajmuję się zawodowo fotografią ślubną – od roku 2010 obserwuję różne pary podczas przygotowań, ślubu oraz wesela. Nie ukrywam, że czuję się w tym jak ryba w wodzie i wkładam wiele pasji w fotografowanie.  Po prostu uwielbiam tę robotę. Jest przepełniona po brzegi pozytywnymi emocjami, uśmiechami i wzruszającymi momentami, które aż się proszą o zdjęcia. Poza tym działam również jako fotograf rodzinny, pracuję przy zleceniach dla firm oraz wykonuję masę reportaży.

Po godzinach? Wszystkiego po trochę! Uwielbiam dobre kino, które inspiruje; słucham prawie każdej muzyki choć najchętniej rocka; świetnie czuję się też w towarzystwie małego, niepozornego aparatu, dzięki któremu mogę fotografować swoją codzienność.

Co jeszcze? Uwielbiam wszystko, co pobudza moją wrażliwość i chyba dlatego, pewnego dnia poczułam, że jestem nie tylko pasjonatką zdjęć ale już fotografem i w pewnym sensie jest to moim przeznaczeniem.

Jak działam?

Pracuję tak, by zdjęcia jakie Wam przekazuję oddawały klimat Waszego ślubu, pokazywały prawdziwych Was i nie były sztampowe. Intymne chwile, ukradkowe spojrzenia, pocałunki, ocierane łzy szczęścia oraz poznawanie Waszej relacji są tym, na czym mi głównie zależy podczas pracy. W moim odczuciu mimo to, że każda para jest inna, to dzień ślubu przeżywacie tak samo mocno i warto utrwalać te chwile. Zawsze też, mam na uwadze to, że ślub jest wydarzeniem, które odbywa się w gronie najbliższych Wam osób i warto to pokazać na zdjęciach.

Jeśli spodobały Wam się moje fotografie i podejście do pracy to bardzo mi miło. Napiszcie do mnie parę słów o sobie, o tym gdzie planujecie ślub, w jakim klimacie będzie przyjęcie i na czym Wam najbardziej zależy w kontekście zdjęć. Na pewno ułatwi nam to kontakt i sprawi, że już trochę się poznamy.

Nawiązanie współpracy ze mną oznacza wyrażenie zgody na publikację zdjęć w moim portfolio. Jeśli chcesz, by zamówione ujęcia nie były udostępniane, możesz zamówić sesję poufną, której koszt jest o 25% wyższy od standardowej wartości usługi.

Jakość

Głównie fotografuję sprzętem marki Canon i regularnie inwestuję w nowe rozwiązania, tak by Wasze zdjęcia były możliwie najlepsze. Wszystkie ujęcia jakie otrzymujecie są poddawane autorskiej obróbce. Poświęcam na to sporo czasu, dzięki czemu fotografie nabierają swoistego klimatu, idą z duchem czasu, a przy tym pozostają klasyczne i ponadczasowe.

Wydruki z najlepszych polskich fotolabów w formie pojedynczych fotografii, albumów lub książek są dla mnie wyznacznikiem jakości, dlatego jestem fanką fotografii w formie papierowej.

Cieszy mnie bardzo, że zdjęcia które wykonałam 3, 5 czy 7 lat temu, mimo upływającego czasu nadal są żywe, barwne i nie wstyd ich pokazać. Nie łatwo było nauczyć się takiego kompromisu pomiędzy panującą modą a ponadczasowym stylem, ale udało się.